Více o Amaresa

Vážení přátelé, milé Dámy a Slečny.

Srdečně Vás vítám v mém obchůdku s krásnými věcičkami.

Jmenuji se Dana a ráda bych Vám touto cestou nabídla originální šperky a výrobky, které vznikají dle mé fantazie a představy, vlastnoruční výroby.

AMARESA je jméno (název),  které jsem si zvolila pro mou tvorbu, jedná se tedy o umělecké jméno, či pseudonym.

AMARESA představuje vše co je spojeno s krásou, originalitou, radostí a ženskou elegancí.

AMARESA je tu pro Vaši radost a potěšení.

 

 Věnuji se především ruční výrobě náhrdelníků, náušnic a náramků, převážně ve slavnostnějším, historizujícím a také Gothic stylu, ale hodně kousků se hodí i pro běžné nošení.

Věčnou inspirací, je pro mně historie a historické šperky, Victoriánské období i baroko, ale i temnější Gothic a fantasy styl. Snažím se tvořit neotřelé a jedinečné kousky, které by, na Vás měli dýchnout, atmosféru dávných dob nebo pohádkového kouzla z jiného světa.

Tvořím hodně ze skleněných korálků různých tvarů, barev a velikostí, skleněných kamenů a bižuterního kovu.

Najdete v mé nabídce také šperky, se stříbrnými komponenty (puncované), a rhodiovanými komponenty, které oceníte především k jejich delší životnosti a také kvalitě, navíc jsou vhodné pro alergiky. K těmto komponentům, používám výhradně kameny od výrobce Swarovski, které vynikají svým třpytivým efektem a kvalitou zpracování. Swarovski elements, nabízejí široké možnosti, jak tvaru výbrusů, tak i rozmanitostí barevných odstínů.

Máte-li jakoukoli vlastní představu nebo návrh šperku, který byste chtěli  zhotovit, neváhejte mně kontaktovat, budu se snažit Vám maximálně vyhovět. Bude-li to možné udělám Vám šperk dle Vašeho přání a představy, jsem otevřena novým věcem a nápadům.

Budu velmi potěšena, když zde naleznete přesně to co hledáte. Originální šperk k jakýmkoli příležitostem,  pro Vaše potěšení a pocit vyjímečnosti , nebo jako vhodný dárek pro Vaše blízké a přátele

 Přeji Vám příjemnou zábavu při nakupování, Vaše Amaresa.